Od samego początku działalności naszej akademii wiedzieliśmy, że po wszystkich trudach sezonu należy docenić naszych młodych piłkarzy. Tak zrodził się pomysł na organizację Mini Mistrzostw Przedszkolaków. Początkowo odbywały się one na Placu Solnym, a 15-16 czerwca 2019 już po raz trzeci ugościmy naszych przedszkolaków na boiskach ustawionych na parkingu centrum handlowego Magnolia. 

Czym są Mini Mistrzostwa Przedszkolaków? Nagrodą za cały sezon, to tak w skrócie. Chcemy, aby nasi mali zawodnicy zostali odpowiednio docenieni, zagrali na prawdziwych boiskach z bramkami, żeby otrzymali medal i puchar, żeby w końcu mogli być oklaskiwani przez swoich rodziców, braci i dziadków. 

W tym roku, w sobotę i niedzielę 15-16 czerwca rozgrywamy turniej w trzech dwugodzinnych turach codziennie – o 10, 13 i 16. Nie zliczamy wyników, liczymy tylko całkowitą ilość bramek strzelonych przez przedszkolaków, a na koniec udajemy się na wielki finał na scenę, aby młodzi mogli poczuć się, jak największe piłkarskie gwiazdy. Bo to są nasze największe gwiazdy!

Do zobaczenia w weekend.