We wtorek 24.10.2017r. dwie nasze drużyny grupy sportowej 2007 brały udział w eliminacjach do popularnego turnieju Z podwórka na stadion o puchar tymbarku w kategorii wiekowej U- 12. Obie nasze drużyny awansowały z fazy grupowej, zajmując odpowiednio 1 i 2 miejsce w swoich grupach. W fazie pucharowej doszło do bratobójczego pojedynku, lepsza okazała się drużyna AP DUDA I awansując tym samym do finału rozgrywek. Drugiej drużynie pozostał pojedynek w małym finale, o trzecie miejsce. Zarówno 1 i 2 pewnie wygrały swoje mecze, zajmując pierwsze i trzecie miejsce w turnieju. Dzięki wygranej AP DUDA I wystąpi na wiosnę w eliminacjach wojewódzkich. Na dodatkowe brawa zasługuje fakt, że nasi zawodnicy mierzyli się z przeciwnikami o rok starszymi.

Skład naszych drużyn :
AP DUDA I
✔️Jakub Fijałkowski
✔️Aleksander Janke
✔️Franciszek Kaczyński
✔️Franciszek Kopa
✔️Julian Liberski
✔️Bartosz Mąka
✔️Artur Mańka
✔️Oktawian Orłowski
✔️Tomasz Woźniak

AP DUDA II
✔️Franciszek Burzec
✔️Dominik Górniak
✔️Antoni Klimczak
✔️Fabian Lędźwa
✔️Mateusz Łysek
✔️Adam Opolski
✔️Andrzej Sługocki
✔️Feliks Strama

Natomiast w środę 25.10.2017r. młodsi zawodnicy naszej akademii wzieli przykład ze swoich starszych kolegów i rownież awansowali do wojewódzkich eliminacji w kategorii wiekowej U-10. W eliminacjach brały udział trzy nasze drużyny, AP DUDA I, AP DUDA II i AP DUDA III. 2 i 3 niestety nie udało sie awansować do fazy pucharowej, kończąc grę w fazie grupowej. Na placu boju została tylko AP DUDA I, która wygrała swoją grupę. Nasza 1 nie pozostawiła szans swoim rywalom, bardzo pewnie wygrywając półfinał i finał.

Skład naszych drużyn:
AP DUDA I
Wiktor Daciuk
Mikolaj Fatyga
Maximilian Idzik
Michał Kaczmarek
Tymoteusz Narożny
Stanisław Roszkowski
Szymon Trybała
Karol Wojtas

AP DUDA II
Tymoteusz Borodycz
Łukasz Domagała
Adam Garkuszenko
Bartosz Laszczkowski
Adam Starczewski
Maciej Surowiak

AP DUDA III
Michał Jakubowski
Marcel Łoszewski
Bartosz Meinert
Adrian Misiuna
Kacper Rodzyński
Michał Tasz