W dniu wczorajszym (11.11.17) nasze grupy sportowe 2009 oraz 2007 miały okazję uczestniczyć w turniejach w nowo otwartej hali ze sztuczną nawierzchnią „Ptak Machnice”.

W turze porannej wystąpiła nasza młodsza drużyna, która zagrała w następującym składzie:
✔️Michal Jakubowski
✔️Aleksander Pałczynski
✔️Tymoteusz Borodycz
✔️Adam Starczewski
✔️Mikolaj Fatyga
✔️Antoni Koziej
✔️Patryk Haras
✔️Mateusz Chaberski
✔️Aleksander Krawczyk
✔️Bartosz Rodzyński
✔️Aleksander Drzyzga
✔️Bartosz Meinert

Chłopcy zagrali 6 meczów, z bardzo wymagającymi przeciwnikami. Udało im sie strzelić wiele pięknych bramek i wykonać kolejnych krok w swoim rozwoju oraz nabrać cennego turniejowego doświadczenia. Bardzo cieszy fakt, że w turnieju wystąpiła bardzo liczna grupa zawodników z rocznika 2010 (5), dzięki czemu mieli możliwość zmierzenia się ze starszymi i bardziej doświadczonymi zawodnikami

w turze popołudniowej, wystąpiła drużyna rocznika 2007, która zagrała w następującym składzie:
✔️Jakub Fijałkowski
✔️ Aleksander Janke
✔️ Dominik Haras
✔️ Franciszek Kaczyński
✔️ Max Idzik
✔️ Julian Liberski
✔️ Dominik Górniak
✔️ Andrzej Slugocki
✔️ Antoni Klimczak
✔️ Michał Wieczorek

Chłopcy turniej rozpoczęli od wysokiego „C” wygrywająca pierwsze 3 mecze, w połowie turnieju przejawił sie gorszy okres w czasie którego ulegamy odpowiednio AP Chojnik Jelenia Góra- 2 miejsce w turnieju oraz drużyne Lądka Zdrój- zwycięzcy turnieju. Ostatecznie plasujemy sie na najniższym miejscu na podium. Podsumowując zaliczamy kolejny bardzo dobry turniej w naszym wykonaniu, z którego bardzo szybko wyciągniemy pozytywne i negatywne strony i jeszcze silniejsi w następnym tygodniu wystąpimy na dwudniowym, ogólnopolskim turnieju w Krakowie organizowanym przez akademię AP 21.

A już dziś w turnieju w Machnicach wystąpi grupa sportowa rocznika 2008. Mocno trzymamy kciuki za chłopców✊
Wielkie brawa AP Duda