Kim jesteśmy?

Fundacja „Piłkarski Świat” została powołana przez BARBARĘ I PIOTRA DUDĘ na potrzebę stworzenia  profesjonalnego szkolenia młodych zawodników, radości z  uprawiania sportu  i prowadzenia zdrowego trybu życia dzieci i młodzieży.

onas

Celem Fundacji „Piłkarski Świat” jest NIESIENIE POMOCY NAJMŁODSZYM ADEPTOM PIŁKI NOŻNEJ poprzez profesjonalnie prowadzone zajęcia i organizację świetnej zabawy z piłką nożną w wieku od 3 lat a w dalszej perspektywie   INDYWIDUALNE WYSZKOLENIE ZAWODNIKA poprzez pełną indywidualizację treningu mentalnego, technicznego, fizycznego i taktycznego jak również szczegółową analizę skuteczności gry zawodnika. Poprzez analizę gry każdego zawodnika eliminujemy  każdy błąd co w przyszłości owocuje doskonałą grą. W tym celu powstała AKADEMIA PIŁKARSKA „DUDA”

Fundacja zajmuje się również doradztwem w pracy z młodzieżą dla wszystkich zainteresowanych klubów z całej Polski. Prowadzimy przykładowe treningi poprawiające umiejętności sztuki piłkarskiej w każdej kategorii wiekowej oraz prowadzimy plany szkoleń na różne okresy czasowe w zależności od decyzji klubu.

Po wielu latach doświadczeń w klubie WKS Śląsk Wrocław pracujący z młodzieżą i dziećmi trener Piotr Duda  podjął decyzję o polepszeniu pracy w kierunku indywidualizacji, dając szansę zawodnikom nie tylko z Wrocławia ale  i  całej Polski.